Ściąganie mp3 z YouTube - gdzie to zrobić i jak działa?

  • Napisał 
Ściąganie mp3 z YouTube - gdzie to zrobić i jak działa? Artykuł zewnętrzny

Pewnie każdy z nas chociaż raz o tym słyszał, że istnieje możliwość ściągania mp3 z YouTube. W razie, gdyby ktoś nie do końca wiedział jak to działa i gdzie to znaleźć - chętnie na to pytanie odpowiemy w naszym artykule, a także polecimy inny, który warto dokładnie przestudiować, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. A także opiszemy po krótce pewien konwerter, do którego link w tamtym artykule się pojawił. Warto więc zapoznać się z tym, o mamy w tym temacie wszystkim do przedstawienia.

Wszystko o... Konwerterze mp3 z YouTube

Mówiliśmy oczywiście o artykule https://alenews.pl/wiadomosci/pobieranie-mp3-z-youtube-darmowy-konwerter. Bardzo chętnie odniesiemy się do tego, co tam się znalazło, a także poruszymy kilka innych kwestii. Warto wspomnieć o linku, który znajduje się w treści tego artykułu. Przenosi do jednego z najlepszych konwerterów jaki jest na rynku. On potrafi nie tylko pobrać mp3 z YouTube, ale pobrać plik mp4. Ponadto nie trzeba tylko i wyłącznie wklejać adresu URL, ale można także wyszukać w specjalnej, dedykowanej wyszukiwarce jakieś hasło, a ona podpowie nam co jest obecnie na to hasło najpopularniejsze. Można tam pobierać absolutnie wszystko.

Jeśli chodzi o działanie takiego konwertera, to jest to bardzo proste, ponieważ wystarczy tak naprawdę wykonać kilka prostych kroków. Należy otworzyć serwis YouTube i wyszukać film, który nas interesuje. Skopiować jego URL, przenieść się na stronę z wybranym przez nas konwerterem, w specjalne miejsce wkleić link do filmu z YouTube, a następnie rozpocząć konwertowanie, a potem już tylko pobrać gotowy plik by cieszyć się nim na swoim urządzeniu elektronicznym.

Jeśli się ktoś zastanawia gdzie taki konwerter znaleźć to oczywistym jest, że można zrobić to w wyszukiwarce Google. Ona podpowie nam mnóstwo rozwiązań w tym temacie, więc będziemy mogli przebierać. Jeśli możemy coś dodać - warto wybierać takie, które są bezpłatne. Po pierwsze szkoda przepłacać, a po drugie - nie jest to legalne, ponieważ pogwałca prawo autorskie.

A skoro jesteśmy już przy kwestiach prawnych, a zapewne są to również tematy rozważań dużej liczby ludzi, to oczywiście taki konwerter jest jak najbardziej legalny, ale trzeba pamiętać o pewnych kwestiach. Przede wszystkim nie wolno nam dalej rozpowszechniać tego, nie wolno używać tego inaczej niż na własny użytek, a już na pewno nie wolno nam tego sprzedawać. To również łamanie praw autorskich, a za takie działania można w Polsce dostać niemałą karę. I dobrze, żeby skończyło się to tylko na grzywnie...

Mamy nadzieję, że odpowiedzieliśmy na wszystkie nurtujące pytania, a jeśli nie - odsyłamy do podlinkowanego wcześniej artykułu.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
    loading...
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto