Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Kawiarnia Kinowa Muzycznie: Na scenie niesamowici artyści. Kuba i Kuba

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

To był już drugi niesamowity wieczór nowego projektu jakim jest Kawiarnia Kinowa Muzycznie. Projekt klubowych występów w kawiarni Kina Drawa cieszy się niesłabnąca popularnością. Tym razem na klubowej scenie wystąpił fantastyczny duet Kuba i Kuba.

Kuba i Kuba wcześniej grali już na jednej scenie między innymi z: Lady Pank, Mrozu, TSA, Andrzej Rybiński, Łydka Grubasa, Strachy na Lachy, Marie czy Audiofeels.

Jakub Mieczaj oraz Jakub Frankowski ostatnio promując swoje utwory występują już razem z zespołem. Specjalnie dla projektu Kawiarni Kinowej Muzycznie wrócili do akustycznego duetu i przygotowali akustyczny live session.

Zespół zyskał lokalny rozgłos dzięki energetycznym występom i autentycznym brzmieniom. Zespół ma na swoim koncie singiel "serce", który był debiutanckim krokiem na scenie muzycznej, oraz "światło", które jest najnowszym wydaniem zespołu. "Kuba i Kuba" to nie tylko muzyka, to opowieść o dążeniu do spełnienia marzeń, o wytrwałości i tworzeniu czegoś wyjątkowego. Występ na festiwalu "Garaże" w Szczecinie, gdzie na scenie szczecińskiej Łasztowni zajęli pierwsze miejsce, pokazał że zespół ma wiele do zaoferowania. W roku 2023 zespół występował również między innymi na Great September Festival Showcase w Łodzi, ArtPiknik Festiwal w Szczecinku oraz na szczecińskich Juwenaliach. Nie zabrakło ich również w Dzień Dobry TVN

Również tak było i drawskiej kawiarni. Artyści przy kawiarniani wypełnionej widownią po brzegi dali popis nie tylko niesamowitych umiejętności wokalnych, muzycznych ale i wspaniałego kontaktu z publicznością. Jak podkreślali z ważną dla nich publicznością. Obiecali, że wrócą. 

W trakcie koncertu przekazali również ważną informację, że będzie można ich zobaczyć podczas Dni Drawska Pomorskiego. Co ciekawe zanim rozpoczął się właściwy koncert przed publicznością zaśpiewała obdarzona przepięknym głosem wokalistka Karina Malinowska. 

Kuba i Kuba to drugi zespół, który wystąpił w ramach nowego projektu  Kawiarnia Kinowa Muzycznie. Wcześniej na małej scenie pojawił się muzyczny projekt z kręgu poezji śpiewanej, zwanej Krainą Łagodności, tworzony przez Jerzego Hołownię i Joannę Ulowską.

 

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej