Lech Czaplinek pokonał Calisię Kalisz Pomorski 5:0

• Napisane przez  Calisia Kalisz Pomorski

Calisia Kalisz Pomorski w 2 kolejce przegrała na wyjeździe z Lechem Czaplinek 5:0 (1:0). Wiadomo było że Lech będzie w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem i to oni prowadzili grę przez całe spotkanie. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 26 minucie po bramce z rzutu wolnego Resiaka. Po przerwie zawodnicy Lecha zdecydowanie zaatkowali i już w 46 minucie Mielca pokonał Bany. W 51 minucie było już 4:0, dublet w dwie minuty skompletował Panek. Wynik spotkania w 85 minucie na 5:0 ustalił Witoń. Zawdodnicy Calisii mimo kilku okazji nie zdołali nawet zdobyć bramki honorowej. W następnym spotkaniu Calisia podejmuję na własnym boisku Sławę Sławno.

Lech: Wilczyński Patryk - Moryc Patryk, Sobol Kamil, Kacianowski Piotr, Gruszka Michał, (53' Witoń Wojciech), Borowczyk Paweł, Kibitlewski Piotr (21' Bany Igor), Gałosz Damian, Sobol Krystian, (75' Arczewski Marcin), Panek Krzysztof, (53' Bakiewicz Sławomir.

Calisia: 98. Mielec Adrian - 18. Wasiak Adrian, 19. Kolasiński Radosław (70'), 16.Halamus Norbert, 7. Pawluczuk Paweł - 26. Mikołajczyk Łukasz, 3. Radysz Dawid (70') - 32. Mazur Bogdan (46'), 42. Literski Krystian (80'), 8. Pawluczuk Mateusz - 2. Twarkiewicz Mateusz lawka rezerwowych: 9. Czarnojan Paweł, 10. Pawluczuk Bartosz, 20. Czarnojan Jan (46'), 21. Gromkowski Adrian (70'), 27. Paszkiewicz Tomasz, 44. Stanisławek Kamil (80'), 66. Łacinnik Tymoteusz

żółte: Sobol Kamil (Lech), Halamus Norbert, Pawluczuk Mateusz (Calisia)
sędzia: Mazur Damian, Kuś Tomasz, Krawczyk Klaudiusz