Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W sobotę możecie posmakować trochę metalu progresywnego z art rockiem. Na scenie w Złocieńcu ALHENA

  • Napisane przez  DSI
W sobotę możecie posmakować trochę metalu progresywnego z art rockiem. Na scenie w Złocieńcu ALHENA

Już w tę sobotę, 27 kwietnia o godzinie 19:00 w Złocienieckim Ośrodku Kultury przy ulicy Połczyńskiej 6 w Złocieńcu, odbędzie się koncert bydgoskiego zespołu ALHENA w ramach wydarzenia "Maidens of Metal Live Vol. 1"

Muzyka zespołu to wybuchowa mieszanka, łącząca elementy metalu progresywnego z art rockiem oraz akcentami metalu symfonicznego. Jak mówią o zespole dziennikarze magazynu Teraz Rock: "ALHENA - na światowym poziomie"
Kompozycje zespołu są wielowątkowe i bogato zaaranżowane, pełne kunsztownych, gitarowych solówek, osadzonych na tle intrygujących partii klawiszowych. Utwory napędza potężnie brzmiąca sekcja rytmiczna, a nad wszystkim wybrzmiewa silny, żeński wokal, nadający muzyce ALHENY symfoniczne wręcz majestatyczności.
Dorobek płytowy zespołu to wydawnictwa "Alhena" oraz "Breaking the Silence... ...by Scream", a kolejny album już za chwilę. Muzyczną moc zespołu ALHENY najlepiej oddają koncerty na żywo.
ALHENA oraz muzycy zespołu zostali laureatami 3. Plebiscytu im. Piotra "Grudnia" Grudzińskiego za rok 2023 w kategorii zespół roku, gitarzysta roku, klawiszowiec roku, basista roku, perkusista roku oraz wokalistka roku.
Podczas koncertu będzie kręcony teledysk, więc każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda nagrywanie klip od kulis, a być może nawet załapać się na jakiś kadr.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie zespół State of Mind z Grudziądza.
Jako pierwszy wystąpi zespół State of Mind. Zespół powstał w marcu 2021 roku z inicjatywy utalentowanej Marleny oraz Michała. Szybko poszerzyli swój skład utalentowanymi muzykami- Marcinem i Markiem. Październik przyniósł kolejne wzmocnienie w postaci Kuby, który wnosi nową, niepowtarzalną dynamikę do zespołu.
 

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością zespołu Alhena na YouTube, ponieważ podczas koncertu w Złocieńcu będzie kręcony teledysk, więc każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda nagrywanie klipu od kulis, a być może nawet załapać się na jakiś kadr!
Bilety wciąż dostępne w cenie 30 zł na stronie www.zok.zlocieniec.pl

W sobotę możecie posmakować trochę metalu progresywnego z art rockiem. Na scenie w Złocieńcu ALHENA

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej