Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Szczypiorniści z Andersa awansowali do zawodów rejonowych

  • Napisane przez  Robert Żołynia

Awans chłopców z LO Andersa w Złocieńcu do zawodów rejonowych w piłce ręcznej. 

W poniedziałek  13 marca 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu odbyły się zawody w piłkę ręczną szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Drawskiego. Gospodarze imprezy sportowej, którzy zajęli pierwsze miejsce w kategorii chłopców i drugie miejsce w kategorii dziewcząt,  gościli drużyny z Drawska Pomorskiego i Kalisza Pomorskiego.  Zawody odbyły się w formule „każdy z każdym”. 

Pierwszy mecz chłopców z Andersa z chłopcami z Drawska Pomorskiego mimo prowadzenia uczniów ze Złocieńca przez całe niemal spotkanie, zakończył się remisem. Drugi mecz zespół rozegrał  z dobrze technicznie grającymi uczniami z Kalisza Pomorskiego. Zwycięstwo w tym meczu dało chłopcom pierwsze miejsce w turnieju. 

  • Skład drużyny: Ernest Drożdzyk, Kamil Zygan, Filip Wołyniec, Marcin Turalski, Kacper Trzaskowski, Szymon Smyk, Bartosz Kiełbasa, Krystian Dudzik, Jakub Krasuski, Maciek Kamiński, Adrian Zyguła, Szymon Gorowiec, Kacper Pilarczyk.

Mecze dziewcząt również stały na wysokim i przyniosły wiele emocji. Drużyna z LO Andersa zajęła drugie miejsce w turnieju.

  • Skład drużyny: Natalia Pikula, Wiktoria Banasiak, Wiktoria Senkowska,  Kamila Sawicka , Aleksandra Lewandowska, Oliwia Bartnik, Natalia Sapikowska, Paulina Pojasek, Roksana Oleszkiewicz, Klaudia Jacyk, Katarzyna Mazur, Kaja Korpysa.  

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej