Intermarche Drawsko


MISTRZOSTWA GMINY SIANÓW w wyciskaniu sztangi leżąc

Reprezentanci Drawska Pomorskiego. Fot. RufianTeam Reprezentanci Drawska Pomorskiego. Fot. RufianTeam

POŻEGNANIE LATA, pod takim hasłem w Kędzierzynie w dniu 24 sierpnia zorganizowany został festyn, na którym między wieloma atrakcjami przeprowadzono  MISTRZOSTWA GMINY SIANÓW  w wyciskaniu sztangi leżąc. Na zawodach obecni byli reprezentanci Drawska Pomorskiego -TEAM RUFIAN  w osobach: Adam Szuta, Mateusz Rufkiewicz i Mariusz Rufkiewicz. 

Zawodnicy walczyli w kategoriach wiekowych i po dwugodzinnym zaciętym wyciskaniu w upalnym słońcu nadszedł ten przyjemniejszy moment, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Adam Szuta walczył w kategorii juniorów i jak na debiutanta, zaliczył bardzo udany start zajmując piąte miejsce z wynikiem 95 kg. Wynik ten jest  oficjalnym rekordem życiowym Adama. Mateusz Rufkiewicz w kategorii seniorów był wskazywany jako faworyt i jak na faworyta przystało  od początku do końca liderował w swojej kategorii, w trzeciej próbie ciężar wyciśnięty przez Mateusza to 160 kg i oczywiście pierwsze miejsce w seniorach.  

W kategorii master udział wziął Mariusz Rufkiewicz, który zalicza w drugim podejściu 160 kg i staje na drugim stopniu podium w kategorii master. Zawodnicy kierują wielkie słowa podziękowania dla pana Sylwestra Kmiecika za sfinansowanie wyjazdu na Mistrzostwa Gminy Sianów w wyciskaniu sztangi leżąc.

 

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto