Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak zakupić najtańsze ubezpieczenie OC? Skorzystaj z kodu rabatowego Mubi na 150 zł

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Jak zakupić najtańsze ubezpieczenie OC? Skorzystaj z kodu rabatowego Mubi na 150 zł

Potrzebujesz ubezpieczenie OC lub AC dla swojego pojazdu i chcesz znaleźć najlepszą ofertę na rynku? Z pomocą przychodzą porównywarki ubezpieczeń, które porównują oferty wielu firm ubezpieczeniowych. Dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na samym ubezpieczeniu OC. Aktualnie warto również skorzystać z kodu rabatowego Mubi, który upoważnia nas do zwrotu 150 zł na konto w zamian za skorzystanie z oferty porównywarki Mubi.

Mubi kod rabatowy — jak skorzystać z promocji?

Aktualnie porównywarka Mubi oferuje swoim klientom bonus 150 zł zwracany na konto. Wystarczy wyliczyć ubezpieczenie za pośrednictwem ich porównywarki, korzystając ze specjalnie dedykowanego linku, który możemy otrzymać od partnerów Mubi lub znajomych.

Aby aktywować bonus 150 zł zwracany na konto należy przejść na stronę partnera i skorzystać z dedykowanego linku - https://okazone.pl/kod-rabatowy/mubi-bonus-150-zl-dla-ambitnych-2-000-zl-najtansze-ubezpieczenie-oc-ac-mubi-bonus-150-zl/

Następnie należy wyliczyć ubezpieczenie OC lub AC i zakupić je za pośrednictwem porównywarki. W trakcie uzupełniania formularza będziemy mieli informacje o bonusie 150 zł od Mubi. Ważne, aby przejść do porównywarki z dedykowanego linku, inaczej bonus się nie naliczy.

Aby otrzymać zwrot 150 zł na konto, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które jest bardzo proste, a brzmi ono: jaka prędkość obowiązuje na autostradzie w Polsce?

To wystarczy, aby skorzystać z bonusu. Warto wcześniej zapoznać się z regulaminem promocji. Bonus możemy otrzymać nawet 2 razy w ciągu 24 miesięcy, ale tylko raz na jeden pojazd.

Więcej informacji można otrzymać w poniższym nagraniu

Czy warto korzystać z porównywarek ubezpieczeń?

Z porównywarki możemy skorzystać online, i w kilka minut porównać wiele ofert ubezpieczeń. W ten sposób możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dlatego zawsze warto porównać wiele ofert i wybrać tę najkorzystniejszą dla nas. Często możemy również trafić na ciekawe promocje, które organizują dla nas porównywarki, w ten sposób jeszcze więcej oszczędzimy na ubezpieczeniu.

Gdzie szukać więcej ciekawych promocji i kodów rabatowych?

Aktualnie sprzedaż Internetowa rozwija się w bardzo szybkim tempie, a firmy prześcigają się w tworzeniu różnych promocji i kodów rabatowych na zakupy w ich sklepach. Przed zakupami w Internecie warto odwiedzić stronę Okazone.pl, która zbiera w jednym miejscu najlepsze promocje i kody rabatowe do sklepów Internetowych i nie tylko. W ten sposób zakupy będą jeszcze przyjemniejsze, a w portfelu zostanie nam więcej pieniędzy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej