Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W ruch poszły narzędzia ogrodnicze. Chwalimy inicjatywę z Budowa

  • Napisane przez  DSI
Fot. Romana Kowalewicz Fot. Romana Kowalewicz

Osiedle Budowo mimo, że część Złocieńca kojarzy się wielu z leśnym garnizonem. Jest to dawna wieś włączona miasta i oddalona około 2 km od centrum Złocieńca. Nie brakuje tam drzew i terenów zielonych. To powoduje, że jest wiele do sprzątania po okresie zimowym. Tak się właśnie stało. W ruch poszły grabie, taczki i inne narzędzia ogrodnicze.

Mieszkańcy postanowili nie oglądać się na nikogo i sami zadbać o miejsce, w którym żyją. Skrzyknęli się na Facebooku i ogłosili wielkie sprzątanie terenów zielonych. Prace rozpoczęły się w piątek i kontynuowane są w sobotę. Na koniec zaplanowano ognisko i grill, przy którym mieszkańcy będą mogli się integrować.

Każdy ze sobą przyniósł narzędzia ogrodnicze, piły motorowe. Rada Osiedla Budowo zapewniła paliwo do narzędzi.

W ruch poszły narzędzia ogrodnicze. Chwalimy inicjatywę z Budowa

Ma być ładniej.

Oprócz sprzątania, przycinania grabienia, usuwania starych i martwych konarów mają pojawić się nowe ławki i donice. Po takiej akcji dużo przyjemniej będzie wyjść mieszkańcom na spacer, a goście, którzy odwiedzą osiedle zobaczą, że nie brakuje tam gospodarza. Brawo za inicjatywę.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej