Polityka Prywatności
ROZUMIEM

Jakub Pawłowicz na podium w Mistrzostwa Polski Seniorów w Jastrzębiu-Zdroju

• Napisane przez  DSI

W Jastrzębiu-Zdroju odbyły się Wagowe Mistrzostwa Polski Seniorów wziął w nich udział Jakub Pawłowicz, który reprezentował Klub Karate Kyokushin Złocieniec. Karateka ze Złocieńca ostatecznie stanął na podium.

W sobotę 2 kwietnia w Jastrzębiu-Zdroju zorganizowane zostały 49 Wagowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate Kyokushin.

W tych zawodach uczestniczyło 79 zawodników z 46 klubów. W kategorii – 75kg Klub Karate Kyokushin Złocieniec reprezentował sensei Jakub Pawłowicz.

Sportowiec zdobył brązowy medal w tej konkurencji i stanął na podium. Do startu Kubę przygotowywał sensei Wojciech Pawłowicz, który był również sędzią na tych zawodach.