Na gorąco: Kobieta wpadła do szamba. Reanimowano ją

  • Napisane przez  DSI
Fot. DSI Archiwum Fot. DSI Archiwum

W miejscowości Broczyno, w gminie Czaplinek około godziny 12. miał miejsce wypadek.  Na miejsce wysłano 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp OSP Broczyno i 1 zastęp PSP JRG Drawsko Pomorskie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Jak się okazało kobieta wpadła do szamba i prawie utonęła. Przybyłe na miejsce służby ratownicze podjęły resuscytację kobiety. Na szczęście udało się przywrócić jej czynności życiowe.

Nieprzytomna została przetransportowana do szpitala przez ratowników Pogotowia Ratunkowego.

Przyczyny wypadku bada Policja.

Na gorąco: Kobieta wpadła do szamba. Reanimowano ją

W dniu 15.07.2020r. około godziny 12:05 jednostka OSP Czaplinek została zadysponowana do m. Broczyno. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta wpadła do zbiornika bezodpływowego tzw. "szamba". Po dotarciu na miejsce stwierdzono, że zgłoszenie się potwierdziło. Polecono jak najszybciej wyciągnąć kobietę ze zbiornika i podjąć resuscytację wraz z przybyłym na miejsce Zespołem Ratownictwa Medycznego. Po około 15 minutach powróciły czynności życiowe, kobiete następnie zaopatrzono i nieprzytomną zabrano do szpitala. W działaniach udział brały: 2 zastępy OSP Czaplinek, 1 zastęp OSP Broczyno, 1 zastęp JRG Drawsko Pomorskie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja- relacjonuje OSP Czaplinek

 
 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto