IV Piknik Stowarzyszeń w Drawsku Pomorskim

  • Napisał 
Fot. Adam Cygan, Paweł Wolański Fot. Adam Cygan, Paweł Wolański

Pogoda okazała się łaskawa dla członków stowarzyszeń, którzy postanowili się zaprezentować 8 czerwca podczas IV już Pikniku Stowarzyszeń w Drawsku Pomorskim.
Tradycyjnie już piknik odbył się w Parku Chopina i organizowany był przez Stowarzyszenie Przyjaciół Drawska "Meander" oraz Orlik Drawsko "Klub Sportowy Orliczek".
Na placu swoje stoiska otworzyły stowarzyszenia sportowe, kulturalne i te działające w szeroko pojętym zakresie spraw społecznych. Każde z nich prezentowało swoje działania i starało zainteresować sobą uczestników. Były pokazy sportowe, medyczne i teatr. Praktycznie wszyscy przygotowali ofertę i atrakcje dla dzieci.

Piknik Stowarzyszeń w Drawsku Pomorskim

Wielkie emocje wzbudziła akcja wyścigu kaczek, w którym zwyciężała ta gumowa kaczka, która jako pierwsza pokonała wyznaczony odcinek Drawy. Kibice dopingowali swoje zabawki idąc wzdłuż brzegu rzeki.
W ten sposób w zbiórce zakupionych i wystawionych do wyścigu kaczek zebrano kwotę ok. 17 000 zł. Środki zostaną przeznaczone na leczenie chorej drawszczanki Basi Bielnik.

Piknik Stowarzyszeń w Drawsku Pomorskim

W działaniach stowarzyszenia wspierały muzycznie projekt Deep Sesje, oraz medialnie DSI i drawskopomorskie.com.

Drawski Piknik Stowarzyszeń

Z naszej strony dziękujemy za pomoc w przygotowaniu stoiska:

  • Sławomirowi Gręziakowi z firmy Skiff Slalom Drawsko Pomorskie organizującej spływy kajakowe,
  • Jerzemu Główczewskiemu prowadzącemu zakład stolarski w Drawsku Pomorskim,
  • Andrzejowi Romanowskiemu, przedstawicielowi firmy Atram zajmującej się usługami w zakresie IT, Telekomunikacji i Monitoringu.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto