Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

W Drawsku Pomorskim odbędą się Dni Młodzieży

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

Na pierwszy dzień wakacji tego roku zaplanowano Regionalny Dzień Młodzieży w Drawsku Pomorskim. To przedsięwzięcie inspirowane ubiegłorocznymi Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Impreza ma zostać objęta Patronatem Biskupa Koszalińsko – Kołobrzeskiego Edwarda Dajczaka, który będzie wówczas na miejscu z młodymi.

Podpisano porozumienie 

15 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, który jest pomysłodawcą „Dnia”, uroczyście podpisał porozumienie dotyczące współpracy przy organizacji tego przedsięwzięcia. W imieniu powiatu podpis złożył także Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz. Partnerem porozumienia została drawska Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Pawła Apostoła reprezentowana przez Ks. Piotra Jesionowskiego, Proboszcza Parafii, Parafia Rzymskokatolicka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złocieńcu, reprezentowana przez Proboszcza Ks. Wiesława Hnatejkę, Gmina Drawsko Pomorskie, w imieniu której podpis złożył Burmistrz Zbigniew Ptak oraz Nadleśnictwo Drawsko, reprezentowane przez Nadleśniczego Zbigniewa Łukomskiego.

24 czerwca

Regionalny Dzień Młodzieży zaplanowano na 24 czerwca 2017 r. w Drawsku Pomorskim w Parku Chopina. Teraz zespół organizacyjny przystąpi do ustalania szczegółów. Na razie przyjęto, że impreza zacząć się ma w godzinach popołudniowych i potrwać do późnego wieczora.

W uroczystości podpisania porozumienia w sprawie „RDM” uczestniczył także Wicestarosta Jacek Kozłowski, ksiądz Wikary Robert Gruszowski, Sekretarz Powiatu Drawskiego Jacek Brzozowski, pracownicy Starostwa Powiatowego oraz media.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej