Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

VIII Targi Pracy i Edukacji

  • Napisane przez  Inf. Starostwo Powiatowe

Targi Pracy i Edukacji to jedyne targi w powiecie drawskim poruszające tematykę rynku pracy i edukacji. Stoiska 56 wystawców, wiele ofert pracy, warsztaty, oferta edukacyjna i 2 tysiące zainteresowanych osób – tak można w kilku słowach podsumować spotkanie, które odbyło się 14 marca br. w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim.

To była już ósma edycja „Targów” współorganizowana przez Starostę Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Drawsku Pomorskim, Burmistrzem Drawska Pomorskiego Zbigniewem Ptakiem, Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Drawsku Pomorskim oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie przy partnerstwie z Ochotniczymi Hufcami Pracy.

Od godziny 9:00 wszyscy zainteresowani mogli odwiedzać stoiska i rozmawiać z wystawcami. Pracodawcy, przedstawiciele wielu powiatowych instytucji, centra szkoleniowe i uczelnie starały się pozyskać najlepszych kandydatów. Poszczególne stoiska zdobiły ekrany multimedialne, roll-upy, ścianki wystawiennicze i próbki wytwarzanych produktów. Targom towarzyszyły również warsztaty motywacyjne dla osób bezrobotnych, prowadzone przez doradców zawodowych i pośredników pracy z Powiatowego Urzędu Pracy. Odbyły się również spotkania na temat ekonomii społecznej i tworzenia spółdzielni socjalnych. Prowadzili je specjaliści z Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu szczecineckiego.

Targi pracy i eduykacji_40

Serdecznie dziękujemy gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Dziękujemy również za pomoc i wsparcie przy organizacji Targów, które otrzymaliśmy od Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim oraz Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych CYPRYS Państwa Urszuli i Krzysztofa Kłody oraz Zakładu Usług Komunalnych w Drawsku Pomorskim.   

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej