Płk Marek Gmurski nominowany na następna kadencję komendanta CSWL Drawsko

  • Napisał 
Fot. twitter.com/mirekrozanski Fot. twitter.com/mirekrozanski

Generał broni dr Mirosław Różański - Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych 10 października w siedzibie DGRSZ wręczył nominacje płk Markowi Gmurskiemu kolejną kadencję na stanowisku komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Drawsku. 

Pułkownik Marek Gmurski jest komendantem poligonu od 2010, a jego praca jest bardzo wysoko oceniana nie tylko przez najwyższych rangą dowódców wojskowych ale również przez władze samorządowe naszego regionu.  

Gratulacje od generała także w mediach społecznościowych 

Generał Różański pogratulował Komendantowi CSWL Drawsko nie tylko podczas wręczenia nominacji. Gratulacje pojawiły się również na jego profilach społecznościowych Facebook i Twitter.  

Marek Gmurski przyjechał do Drawska Pomorskiego z Żagania gdzie pełnił funkcję Komendanta Ośrodka Szkolenia Wojsk Lądowych w Żaganiu. Ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Pancernych w Poznaniu. Urodził się w Aleksandrowie Kujawskim. 

Podczas jego pracy w CSWL Drawsko rola naszego poligonu bardzo wzrosła, a w 2013 w „bezpośrednie podporządkowanie Komendanta Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Drawsko weszły: Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka, 21.Centralny Poligon Lotniczy Nadarzyce oraz Ośrodek Szkolenia Poligonowego Marynarki Wojennej Strzepcz.  

Intermarche Drawsko

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto