Uczniowe z placówki w Bobrowie odwiedzili Burmistrza Zacharzewskiego

  • Napisał 

Grupa uczniów z Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie 4 kwietnia wybrała się na wycieczkę w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Kulthurra”. Grupa projektowa odwiedziła w pracy Burmistrza Złocieńca Krzysztofa Zacharzewskiego. 

Celem spotkania było poszerzenie wiedzy i zdobycie informacji na temat miasta, jego funkcjonowania, atutach i podejmowanych działaniach promujących region. Pan Burmistrz dał dzieciom możliwość wypowiedzenia się na temat tego co im się podoba, a co widzą inaczej, niż urzędnicy. Uczniowie obejrzeli również filmik ukazujący walory turystyczne i krajobrazowe Złocieńca i jego okolic. Uczniowie poznali zasady pracy szefa miasta, jego obowiązki, trudności z jakimi się zmaga, a także strukturę organizacyjną urzędu miasta. Rozmowa ta był pouczająca, a młodzież mogła poznać reguły funkcjonowania ich najbliższego środowiska. 

Miłym akcentem kończącym spotkanie były upominki, które otrzymali uczniowie, zaś pan Burmistrz otrzymał od młodzieży pisemne podziękowanie za możliwość współpracy. Opiekunem grupy była Anna Magac.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto