Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zimowa akademia zdrowia i zabawy

  • Napisane przez  Irena Wilczyńska-Pękalska

Ferie zimowe - czas wolny dla dzieci i młodzieży jest okazją do aktywnej działalności ruchowej. Dzieci spędzają go jednak najczęściej siedząc w domu przed telewizorem lub komputerem. Alternatywą takiego scenariusza jest uczestnictwo w zorganizowanych zajęciach w szkole pn.: "ZIMOWA AKADEMIA ZDROWIA I ZABAWY".

W czasie zimowego wypoczynku trwającego w tym roku od 01.02 do 12.02 uczniowie  mają okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach, które odbywają się codziennie od godziny 9.30 do 13.30.

Dzieci zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami uczestniczą w różnorodnych zajęciach sportowych, integracyjnych, kulinarnych i artystycznych.

Każdego dnia na uczestników zimowiska czekają nowe atrakcje. W pierwszym tygodniu odbyło się już wiele ciekawych zajęć, m.in. wycieczka do Poznania, w której wzięło udział ponad 40. uczniów, zawody sportowe, gry i zabawy ruchowe, spotkanie z policjantem, cykl zajęć kulinarnych propagujących zdrowy tryb życia, zajęcia z aerobiku, tańca itp.

Oprócz wspaniałej zabawy i zróżnicowanych form wypoczynku, uczestnicy zimowiska uczą się, jak wypoczywać w sposób aktywny i bezpieczny, rozwijają swoje zainteresowania i talenty, nabywają szereg nowych umiejętności, poznają, jak bezpiecznie korzystać z Internetu, uczą się pożytecznie gospodarować wolnym czasem, wzmacniają więzi koleżeńskie i jeszcze mocniej integrują się z sobą.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej