Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Media o meczu Drawy z Kotwicą. Dwie różne relacje

  • Napisał 

Oglądając relację przygotowaną przez portal miastokolobrzeg.pl nie sposób ominąć  fragmentu w końcówce drugiej połowy. Przy stanie meczu 1:3 doszło do incydentu. „Leżącego na murawie zawodnika Drawy nadepnął Danilczyk. Wywołało to przepychanki na boisku, nad którymi sędzia nie zapanował. „ – opisuje zdarzenie redakcja miastakolobrzeg.pl. 

Konsekwencją zamieszania było opuszczenie boiska przez Danilczyk z czerwoną kartką. Kapeliński za popchnięcie otrzymał żółtą kartkę. 

Zgoła odmienną relację przedstawiła strona informacje.kolobrzeg.pl. Redaktor Adam Wieczorek oglądając mecz relacjonuje. Słuchamy że „Danilczyk nie wiedzieć czemu ukarany zostaje czerwoną kartką, no i wtedy się zaczęło”.  (Oglądaj)

Dlatego też zamieszczamy skrót tego wydarzenia udostępniony przez pierwszy portal. Ciekawy jest również komentarz do video, w którym wynik jest tylko dodatkiem do całej informacji.  

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej