Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Jak świętowano Dzień Dziecka w Drawsku Pomorskim – fotorelacja

  • Napisane przez  DSI
Fot. Natalia Szynal Fot. Natalia Szynal

W niedzielę w Drawsku Pomorskim, 28 maja oficjalnie zorganizowano Drawski Dzień Dziecka. Dofinansowany został on przez gminę Drawsko Pomorskie i przygotowany przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim.

W ramach wydarzenia „Kolorowy Świat Zabawy” na dzieci w Parku Chopina czekały zabawy z klaunami, strefy animacyjne i strefy zabaw. Był koncert zespołu Maskotki i turniej Gel Blaster.

Nie zabrakło również dmuchawców i dmuchanych placów zabaw. W ramach profilaktyki dla wszystkich chętnych można było zajrzeć do specjalnego namiotu profilaktycznego.

Podsumowano również projekt Rodzina na 5+.

Niedzielne wydarzenie to również ogrom sportu, a to za sprawą Wojskowego Klubu Sportowego Poligon Drawski, który zorganizował biegi dla dzieci i dla dorosłych długości 15 km. Ich finałem była meta biegu charytatywnego dla chorej Mai, w którym Roman Szkudlarek i Grzegorz Skurczyński przebiegli z Dobrzan do Drawska Pomorskiego.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej