Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piękne drawszczanki za kilka dni będą walczyć o koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa. Zobacz zdjęcia z półfinałów i eliminacji

  • Napisane przez  DSI
foto Kamil Hadyński, foto Roman Chełmowski foto Kamil Hadyński, foto Roman Chełmowski

Agnieszka Szuszkiewicz, Aleksandra Czekaj i Dominika Kamińska, trzy piękne mieszkanki Drawska Pomorskiego postanowiły spróbować swoich sił w konkursie Polska Miss. Wszystkie Panie w eliminacjach i półfinałach dostały się do finału Miss Województwa Zachodniopomorskiego.

Już 26. maja podczas uroczystej gali finałowej w Courtyard by Marriott Szczecin City jedna z najpiękniejszych kobiet otrzyma koronę najpiękniejszej mieszkanki województwa.

Do konkursu zakwalifikowanych zostało 27. Pięknych Pań. Wśród nich walczyć będą dwie drawszczanki. Agnieszka Szuszkiewicz i Aleksandra Czekaj.

Wśród finalistek Miss Nastolatek Woj. Zachodniopomorskiego 2023 o tytuł korony będzie natomiast walczyć Dominika Kamińska.

Piękna Agnieszka Szuszkiewicz walczyła już o koronę miss pomorza zachodniego w 2021 roku. I poradziła sobie z tym zadaniem doskonale. Zdobyła tytuł Miss Pomorza Zachodniego i wystartowała w konkursie na Miss Polski. Na liście zakwalifikowanych jest jeszcze Aleksandra Czekaj.

W galerii prezentujemy zdjęcia udostępnione nam przez organizatora konkursu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej