Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Dzieci na koniach rozbrykały się w Drawsku. Zobaczcie zdjęcia z Hobby Horse CUP.

  • Napisane przez  DSI
Dzieci na koniach rozbrykały się w Drawsku. Zobaczcie zdjęcia z Hobby Horse CUP.

Po raz pierwszy w Drawsku Pomorskim odbyły się nietypowe zawody Hobby Horse, które niczym nie różnią się od zawodów jeździeckich przez przeszkody z jedną małą różnicą. Zamiast prawdziwego konia są pluszowe Hobby Horse. Nowa dyscyplina jeździecka dla najmłodszych bardzo się im spodobała, o czym świadczy frekwencja.

26 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się zawody skoków przez przeszkody. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Evolution Events pod patronatem Burmistrza Drawska Pomorskiego.

Na misach startowych zarejestrowanych zostało niespełna 170 pozycji, a dzieci starowały pokonując prawdziwe przeszkody od 30 do 90 cm. Najmłodsze do lat 6 musiały przeskoczyć wraz z pluszowym koniem na kiju kilka przeszkód o wysokości 30 cm. Najstarsze miały już do pokonania tor na którym poprzeczki miały wysokość 90 cm.

Oprócz tego zorganizowano dla dzieci i rodziców koński sklepik, a każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy ściance foto. Dzieci nagrodzono w poszczególnych kategoriach nagrodami oraz ufundowanymi przez Burmistrza Drawska Pomorskiego nagrodami. Na koniec odbyło się wśród uczestników losowanie dodatkowych nagród.

Wydarzenie Hobby Horse Cup w Drawsku Pomorskim jest częscią ligi Hobby Horse. Zawody Ligowe odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, przez cały rok, a uczestnicy zbierają punkty za każdy konkurs oraz za zwycięstwa.

Fotorelacja

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej