Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Wyjątkowa wystawa grafiki użytkowej Agaty Bożek

  • Napisane przez  DSI
Fot. Elżbieta Kordek Fot. Elżbieta Kordek

Poniedziałkowe popołudnie można było w Złocieńcu spędzić na wernisażu prac graficznych Agaty Bożek, która na co dzień pracuje w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Ta wystawa to ponad 25 lat twórczości artystki - grafika. To prace graficzne, które powstały w ciągu kilku chwil, ale i takie, które tworzyły się godzinami, a nawet dniami.

W codziennym pędzie mijamy setki różnych plakatów, przewijamy w Internecie dziesiątki informacji. Często nie zastanawiamy się, że za każdym logotypem, każdym plakatem, grafiką stoi człowiek- artysta, który wizualizuje nasze i swoje wyobrażenia i myśli – podsumowała wernisaż Katarzyna Borowczak, która na co dzień pracuje z Agatą.

Agata Bożek od prawie 16 lat tworzy dla Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Każde wydarzenie, publikacja czy zmiana graficzna to właśnie jej dzieło. Z pasją współpracuje także ze stowarzyszeniami, fundacjami i podmiotami prywatnymi.

Warto odwiedzić „Galerię na ścianie” w Złocienieckim Ośrodku Kultury. Wystawa potrwa do 26 marca.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej