Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Piłka Nożna: Sportowcy z Kalisza Pomorskiego zwyciężyli w Wałczu

  • Napisane przez  ZS
Sebastian Stateczny, ANS w Wałczu Sebastian Stateczny, ANS w Wałczu

Uczniowie kaliskiego Zespołu Szkół wygrali Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Rektora ANS w Wałczu, który odbył się 12 stycznia 2023 roku w hali sportowej Akademii Nauk Stosowanych.

Oprócz szkoły z Kalisza Pomorskiego w rozgrywkach wzięły udział: LO nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu oraz dwie drużyny z Zespołu Szkół nr 4 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.                            

Kaliscy piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony i wygrali turniej. Na uwagę zasługuje fakt, że w całym turnieju stracili tylko jedną bramkę, a w meczu decydującym o I miejscu pokonali bezpośrednich rywali 7-1. Oprócz pamiątkowych pucharów oraz medali nagrodą była również darmowa wizyta w Lokalnym Centrum Nauki „Metalowe Inspiracje”, gdzie uczniowie mogli skorzystać z symulatorów lotu oraz jazdy samochodem rajdowym.

Skład zwycięskiej drużyny: Czerniak Michał, Semeniuk Antoni, Sufleta Marcel, Jakubowski Adrian, Kędzierski Paweł, Haręźlak Leonard, Bazylak Piotr, Kwiecień Filip, Grodzicki Łukasz, Kapera Adrian, Krymowski Filip.  Trenerem i opiekunem zespołu był nauczyciel wychowania fizycznego, p. Sebastian Stateczny.

Gratulujemy naszym piłkarzom i trenerowi, życząc kolejnych sportowych sukcesów!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej