Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Futsal. Niepodległościowy turniej w Szczecinie. Zagrali młodzi piłkarze z Czaplinka

  • Napisane przez  DSI
Fot. AP Czaplinek Fot. AP Czaplinek

W hali przy ul. Twardowskiego w Szczecinie 13 listopada odbył się turniej futsalu z okazji Święta Niepodległości, w którym uczestniczyli najmłodsi zawodnicy szczecińskich klubów: Funinio, Future Football Club, Świt Skolwin, Futsal i FASE Szczecin, a także kluby z zachodniopomorskiego - Akademia Piłkarska Czaplinek, UKS Energetyk Junior Gryfino i MKS Osadnik Myślibórz.

Akademia Piłkarska Czaplinek pod wodzą trenera Rafała Skibickiego trafiła do grupy rozgrywkowej B.

Jak na boisku naszym zawodnikom nie brakowało woli walki jak i zaangażowania. Po dwóch porażkach z: FASE Szczecin oraz FUTURE Football Club Szczecin, przyszło zwycięstwo nad drużyną KS Świt Skolwin – relacjonuje trener żaków.

Drużyna z Czaplinka z grupy wyszła na 3 miejscu co dało im możliwość gry o awans do półfinału z drużyną, która zajęła drugie miejsce w grupie A - ENERGETYK Gryfino.

Po zaciętej walce do samego końca wygraliśmy to spotkanie co dało nam awans do najlepszej czwórki turnieju. Tam w półfinale trafiliśmy na znajomych z fazy grupowej FASE Szczecin. Niestety i tym razem doznaliśmy porażki i w meczu o 3 miejsce rozegraliśmy zacięty mecz z drużyną FUTURE Football Club Szczecin kończąc cały turniej na 4 miejscu. – wskazał trener

Triumfatorem całego turnieju została drużyna Osadnika Myślibórz pokonując w finale FASE Szczecin po zaciętym pojedynku 1:0 strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie meczu.

Futsal. Niepodległościowy turniej w Szczecinie. Zagrali młodzi piłkarze z Czaplinka

Podczas tego turnieju, nasi młodzi zawodnicy po raz kolejny mieli możliwość grania z zespołami prezentującymi bardzo wysoki poziom, dlatego doświadczenie jakie zebrali jest bezcenne i zaowocuje z pewnością w przyszłości. Dziękujemy bardzo rodzicom za wspaniały i kulturalny doping, który jak zwykle był na najwyższym poziomie. Podziękowania kierujemy również dla kierowcy za bezpieczny dojazd i powrót do Czaplinka – podsumował opiekun zawodników

AP Czaplinek reprezentowali:

  • Kaniewski Stanisław
  • Rutkowski Kuba
  • Bołdysz Aleksander
  • Głowa Wojciech
  • Pawłowicz Lena
  • Młynarczyk Kuba
  • Meszka Antoni
  • Futsal. Niepodległościowy turniej w Szczecinie. Zagrali młodzi piłkarze z Czaplinka

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej