Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Sztab w Kaliszu Pomorskim szykuje się do 30 Finału WOŚP

  • Napisane przez  Dorota Ławniczakm, Szef Sztabu
Sztab w Kaliszu Pomorskim szykuje się do 30 Finału WOŚP

Zgodnie z wieloletnią tradycją także i w tym roku, mimo wielu obostrzeń, w związku z pandemią COVID -19 gmina Kalisz Pomorski  włącza się  aktywnie w ogólnopolską  akcję zbiórki pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”

Choć do 30 Finału zostało jeszcze trochę czasu, to my już zaczęliśmy przygotowania. Jeszcze niedawno ruszyliśmy z rejestracją wolontariuszy,  a już  składamy i banderolujemy puszki oraz przygotowujemy program. W tym roku w naszym sztabie będzie pracować 58  wolontariuszy. Będą to uczniowie i nauczyciele lokalnych szkół oraz pracownicy Urzędu Miejskiego i MGOK w Kaliszu Pomorskim. Wszyscy będą kwestować w sposób tradycyjny, na ulicach naszej gminy.

Przygotowania do wielkiego finału odbywają się we współpracy z Urzędem Miejskim w Kaliszu Pomorskim oraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kaliszu Pomorskim.

Chęć pomocy w zbiórce pieniędzy  deklarują również miejskie firmy, zakłady usługowe, zakłady pracy oraz Stowarzyszenia. Po raz kolejny zostały wystawione Sztabowe  Puszki Stacjonarne. Już od 03 stycznia można je zasilać w lokalnych aptekach, sklepie spożywczym Anny Leśko oraz w sklepie Moda i Kawa.

Pamiętajmy, że zbiórka na WOŚP to doskonała okazja by pomóc najbardziej potrzebującym.

Niech Orkiestra gra do końca świata i jeden dzień dłużej!!!!

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej