Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zapraszamy do Kalisza Pomorskiego. Można tam zobaczyć wystawę „Pojezierze Drawskie piękne i bezpieczne”

  • Napisane przez  DSI
Zapraszamy do Kalisza Pomorskiego. Można tam zobaczyć wystawę „Pojezierze Drawskie piękne i bezpieczne”

Trzecim miejscem, w którym pojawiła się wystawa „Pojezierze Drawskie piękne i bezpieczne” jest piękny pałac i biblioteka publiczna w Kaliszu Pomorskim. To tam w środę, 24. listopada w galerii pałacowej  miał miejsce wernisaż wystawy.

Wystawę w Kaliszu Pomorskim udało się zorganizować DSI oraz STYLBET dzięki współpracy z Burmistrzem Kalisza Pomorskiego oraz Biblioteką Publiczną w Kalisz Pomorskim.

Inicjatorem i pomysłodawcą wystawy jest Adam Cygan,  zaś ambasadorem wystawy Leszek Paradowski.

Podczas wernisażu uczestnicy wernisażu dowiedzieli się kulisach projektu, wyborze najciekawszych prac i planach względem prezentacji wystawy w Polsce i za granicą.

Wystawa jest wynikiem projektu organizowanego przez serwis DSI – Drawskie Strony Internetowe, na który odpowiedziało 54 fotografów i fotografików z kraju i z zagranicy. Wpłynęło ponad 270 fotografii, a każda prezentowała wysoki poziom artystyczny. Każda też uchwyciła to, co na pojezierzu najpiękniejsze: architekturę, krajobraz, faunę i/lub florę.

Był to piękny wieczór. Do pałacu przybyli nie tylko organizatorzy konkursu, ale również wyróżnieni fotograficy i zainteresowani mieszkańcy Kalisza Pomorskiego. Przybył również z-ca Burmistrza Kalisza Pomorskiego Stanisław Samek. Podczas wieczoru było dużo gratulacji i rozmów o fotografii. Od organizatorów płynęły też słowa zachęty do fotografowania, nawet amatorskiego, i prób uchwycenia piękna Pojezierza Drawskiego – relacjonuje wernisaż Urszula Miłoszewska z Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim.

Do zbiorów Biblioteki Publicznej w Kaliszu Pomorskim album prezentujący wyróżnione fotografie.

O wystawie „Pojezierze Drawskie – Piękne i Bezpieczne”

Są to najpiękniejsze prace nadesłane przez fotografów i fotografików. Spośród 270 prac organizatorzy Drawskie Strony Internetowe oraz STYLBET wybrali najpiękniejszych 30.

Partnerami projektu są Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Marcin Naruszewicz – Burmistrz Czaplinka, Janusz Garbacz – Burmistrz Kalisza Pomorskiego, Krzysztof Czerwiński – Burmistrz Drawska Pomorskiego oraz Krzysztof Za charzewski – Burmistrz Złocieńca

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej