Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rolety okienne i bramy garażowe dla Twojego domu

  • Napisane przez  Artykuł sponsorowany
Źródło: pexels.com Źródło: pexels.com

Zarówno w domu wolnostojącym, jak i mieszkaniu znajduje się szereg elementów ułatwiających nam codzienne funkcjonowanie. Jednym z nich są okienne rolety wewnętrzne i zewnętrzne, których rolę szczególnie dostrzegamy w okresie letnim. Pozwalają one wówczas ograniczyć dostęp promieni słonecznych, co nie tylko redukuje nadmierne oświetlenie pomieszczeń, ale także obniża stopień nagrzania wewnątrz.

Rolety okienne w Twoim domu

Rolety okienne dzielą się na kilka rodzajów. Ich wybór zależy od potrzeb klienta, a każdy typ posiada unikatowe funkcje. Rolety wolnowiszące to obecnie najczęściej występujący w domach Polaków dodatek do okien. Charakteryzują się swobodnym układem części. Tak skonstruowana roleta okienna nie posiada kasety ani prowadnic tak jak rolety klasyczne lub żaluzje aluminiowe. Rolety zaciemniające to nowoczesne rozwiązanie z tekstylnego materiału wzbogaconego o specjalne podgumowanie, chroniące pomieszczenie przed promieniami słonecznymi i wysokimi temperaturami dostającymi się z zewnętrz przez szybę. Rolety okienne dzień noc są wykonane ze specjalnych, zaciemniających i prześwitujących pasów, ułożonych naprzemiennie. Są pokryte cienką tkaniną materiałową, a ich budowa pozwala na dowolną regulację stopnia zaciemnienia. Rolety rzymskie wyróżniają się walorem estetycznym. Spełniając podobne funkcje, jakie mamy przy tradycyjnych roletach okiennych, zdumiewają swoim dekoracyjnym urokiem, idealnie komponującym się z minimalistycznym wystrojem pokoju.

Często wybieraną przez klientów opcją są rolety zewnętrzne. Znakomicie sprawdzają się przy tarasach lub na balkonach. Zewnętrzna roleta na wymiar spełnia szereg przydatnych funkcji, podnoszących poziom naszego komfortu. Gdy w letnie dni przebywa częściej na zewnątrz, ale nadal zależy nam na chłodnym wnętrzu domu, regulowane z zewnątrz rolety tego rodzaju są świetnym rozwiązaniem.

Bramy garażowe na wymiar

W ofercie strony internetowej Roletyalu znajdziemy także bramy garażowe oparte na tej samej zasadzie działania, co rolety do okien i inne osłony okienne. W ramie okiennej umiejscowione są specjalne mechanizmy, które znajdziemy także w ramie bramowej, jednak przystosowane do podnoszenia większego ciężaru. Zamówiona przez klienta brama garażowa na wymiar może obejmować takie typy, jak brama segmentowa, rolowana czy kraty rolowane. Wszystkie rodzaje odznaczają się wysoką jakością wykonania, najwyższym standardem bezpieczeństwa, komfortem i swobodna obsługi, jak również funkcjonalnością i ujmującą estetykę dopasowaną do gustu nabywców.

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej