Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nieformalna grupa „APARATKI” rusza z projektem “TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ”

  • Napisane przez  DSI za Aparatki
Nieformalna grupa „APARATKI” rusza z projektem “TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ”

Przeszukajcie swoje fotograficzne zbiory, wybierzcie zdjęcia, które chcielibyście przenieść do czasów współczesnych i prześlijcie je do 20 sierpnia 2021 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z nadesłanych fotografii panie wybiorą 20 ich zdaniem najciekawszych.

Z Waszą pomocą spróbują możliwie najwierniej odwzorować je obecnie. Ważne by wszystkie widoczne na zdjęciu osoby wyraziły chęć wzięcia udziału w zabawie.

W projekcie powstanie seria 20 dyptyków przedstawiających sąsiadujące ze sobą fotografie tej samej osoby, bądź osób w identycznej pozie, w tym samym, bądź podobnym miejscu, lecz po upływie wielu lat.

Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć jak poddajemy się upływowi czasu, a przeszłość każdego zyska trochę inny wymiar.

Na zakończenie Panie zaproszą wszystkich chętnych na wernisaż fotografii, który wzbogacony zostanie koncertem muzycznym i poczęstunkiem. Będzie to okazja by powspominać i podyskutować o dawnych i obecnych czasach oraz zmianach, które niewątpliwie każdy z nas dostrzeże.

Nieformalna grupa „APARATKI”: Aneta, Magda, Sylwia, Asia i Bernadetta

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej