Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowe działania w ramach akcji „Jezioro Tajemnic”

  • Napisane przez  Karolina Podolska
Nowe działania w ramach akcji „Jezioro Tajemnic”

W czwartek 26 lutego w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie mające na celu omówienie i wytyczenie nowych kierunków prowadzenia Akcji Eksploracyjno – Historycznej Jezioro Tajemnic.

W spotkaniu udział wzięli Wicestarosta Mariusz Nagórski, Sekretarz Powiatu Katarzyna Getka, dyrektor ZS Czaplinek Małgorzata Głodek, przedstawiciele Stowarzyszenia Historyczno – Kulturalnego Tempelburg – Mariusz Kapczuk i Paweł Nowakowski, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Agnieszka Brzeźniakiewicz oraz pracownicy Starostwa – starszy informatyk Krzysztof Kaziszyn oraz Karolina Podolska, inspektor w Wydziale Rozwoju i Promocji.

Wraca akcja „Jezioro Tajemnic”

W 2019 roku Zarząd Powiatu Drawskiego podjął decyzję o przekazaniu prowadzenia Akcji (uchwała nr 38/2019 z dnia 12.03.2019 roku) do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku (obecnie – Zespołu Szkół w Czaplinku). W dniu 12 marca br. nastąpi podpisanie porozumienia pomiędzy szkołą a Stowarzyszeniem Historyczno – Kulturalnym Tempelburg w celu wspólnej pracy na rzecz rozwoju Akcji. 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej