Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Na 4 zdarzenia drogowe, trzy z udziałem nietrzeźwych kierowców

  • Napisane przez  sierż. sztab. Karolina Żych
Na 4 zdarzenia drogowe, trzy z udziałem nietrzeźwych kierowców

Policjanci z naszego powiatu w dwa dni odnotowali 4 zdarzenia drogowe - 3 z nich z udziałem nietrzeźwych i nieodpowiedzialnych kierujących.

Pierwsze wypadek drogowy odnotowano w Złocieńcu na ul. Drawskiej około godz. 20:30, gdzie kierujący samochodem osobowym m-ki Audi A3 na łuku drogi jadąc z nadmierną prędkością rozpoczął manewr wyprzedzania, w wyniku czego uderzył czołowo w prawidłowo jadący samochód m-ki Audi A4. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Policjanci z drawskiej grupy speed na jednej z ulic miasta około godziny 21:10 zatrzymali do kontroli 48 – letniego kierującego samochodem Mazda. W wyniku sprawdzenia przez funkcjonariuszy okazało się, że mężczyzna oprócz tego, że decyzją starosty ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi, to kierował będąc w stanie nietrzeźwości.

Drugi, podobny wypadek miał miejsce następnego dnia także około godz. 20:30 na drodze Złocieniec – Siecino. Kierujący samochodem osobowym m-ki Opel Corsa jadąc od strony Złocieńca na łuku drogi wyprzedził jadący w tym samym kierunku pojazd, a następnie uderzył w jadący z naprzeciwka samochód m-ki Ford Focus. Mężczyzna, 39 – letni mieszkaniec Złocieńca w wydychanym powietrzu miał blisko 1,5 promila alkoholu.

Kolejna interwencja miała miejsce tego samego dnia w Kaliszu Pom. o godzinie 23:55. Z relacji świadków kierujący samochodem m-ki Audi A6 wjechał w kosze na śmieci. Mężczyzna został ujęty na miejscu i przekazany w ręce policjantów. W wyniku sprawdzenia okazało się, że mężczyzna miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej