Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Marta i Małgosia na podium w morderczym Maratonie Komandosa w Lublińcu

  • Napisane przez  DSI
Fot. Marta Słapczyńska Fot. Marta Słapczyńska

Podziwiam. W pełnym umundurowaniu, w wojskowych butach z plecakiem ważącym 10 kilogramów i to w taką pogodę, a do przebiegnięcia 42 km w terenie.
Na taki wysiłek zdecydowały się dziewczyny z 2 Brygady Zmechanizowanej Legionów ze Złocieńca. st. szer. Marta Słapczyńska i szer. Małgorzata Górecka-Smoter. Wystatowały w XVI Maratonie Komandosa w Lublińcu. Śmiałków na starcie stanęło 451.

  • Małgorzata Górecka-Smoter ukończyła wyścig z czasem 4:54:08 na 1. miejscu w kategorii Wojska Lądowe kobiet i na 4. miejscu open kobiet. 
  • Marta Słapczyńska z czasem 5:23:26 dotarła na 2. miejscu w kategorii Wojska Lądowe kobiet i .8 miejscue open kobiet.

Marta i Małgosia na podium w morderczym Maratonie Komandosa w Lublińcu

Po zawodach Marta tak skomentowała dzisiejszy wyścig:

Nie czułam się do końca przygotowana do tego biegu i miałam trochę obaw stąd też czas jest jaki jest, bo liczyłam na lepszy. Dzisiaj ukończyłam te zawody 3 raz i 3 raz byłam 2. w kategorii.

Pomogło trochę doświadczenie i wiedziałam już jak to ugryźć. Było ciężko: plecak, buty i trasa robią swoje i jakby człowiek nie był przygotowany to i tak jest taki moment że to głowa decyduje.

Marta u Małgosia, gratuluję

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej