Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Rodzice walczą o swoje dziecko. Potrzebują środków na protezę i leczenie

  • Napisane przez  DSI
Rodzice walczą o swoje dziecko. Potrzebują środków na protezę i leczenie

Krzysztof Krupiński to młody, pełny zapału i ambicji chłopak, do tego mieszkaniec Drawska Pomorskiego. Uczy się w Kaliszu Pomorskim i jest w klasie policyjnej.

Jak piszą rodzicie:

Nasza duma, nasz najstarszy syn. Dostał się do szkoły policyjnej gdzie sukcesywnie zaliczył kolejny rok. Miał plany na przyszłość, pasje i szczęście w oczach.... W maju tego roku skończył 18 lat i nic nie zapowiadało zbliżającego się nieszczęścia i kolejnej tragedii w rodzinie.

We wrześniu nasze życie obróciło się o 180°. Straciliśmy najmłodsze dziecko .. A do tego przyszła diagnoza starszego syna...
Kostniako-mięsak kości udowej lewej ze złamaniem patologicznym...guz Ewinga nowotwór złośliwy kości..


Krzysiek przestał wierzyć w przyszłość ..w marzenia ... W to że wyzdrowieje..
Nam zaczęło brakować łez...
Zaczęły się wyjazdy, chemioterapia, kontrole i dalsze wyniki ...
Niestety jego organizm odrzucił chemię ...

A kolejna diagnoza całkiem nas załamała.... Niestety nie uda się uratować nogi Krzysia ...potrzebna będzie proteza, której koszt jest ogromny bo ok 60-200 tys zł., do tego dochodzą koszty na wyjazdy i dalsze leczenie, które przewyższają nasze zdolności finansowe... posiadamy całą dokumentację medyczną ...

I dlatego Z CAŁEGO SERCA PROSIMY O POMOC DLA MOJEGO SYNA ... nie mogę stracić kolejnego dziecka... Pomóżcie mi uratować Krzysia! Liczy się każda pomoc.

Rodzice walczą o swoje dziecko. Potrzebują środków na protezę i leczenie

 

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej