Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Karatecy na sesji Rady Powiatu Drawskiego

  • Napisane przez  Joanna Rudziewicz
Karatecy na sesji Rady Powiatu Drawskiego

29 listopada 2019 r. podczas XVII sesji Rady Powiatu Drawskiego Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego- Urszula Ptak wraz ze Starostą Drawskim- Stanisławem Cybulą podziękowała młodzieży z Powiatu Drawskiego za szczególne osiągnięcia sportowe.

Wśród wyróżnionych osób znalazły się:

Wiktoria Skórka i Martyna Liszewska- reprezentujące Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „OYAMA” Drawsko Pomorskie oraz Jakub Pawłowicz reprezentujący Klub Karate Kyokushin Złocieniec, a także trenerzy w osobach: Karol Korczyński, Andrzej Tylka oraz Wojciech Pawłowicz.

oraz

Nadia Hofman i Natan Kiliszek- reprezentujący Zet Gold Team Drawsko Pomorskie wraz z trenerem Arturem Kamińskim.

Karatecy na sesji Rady Powiatu Drawskiego

Przewodnicząca Rady Powiatu poinformowała również o tym, że w dniach 21 - 24. 11. 2019 r.  w Pabianicach w Mistrzostwach Europy Federacji WPA  w trójboju siłowym, w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych „RUFIAN” Jankowo wrócili z Mistrzostw  z ogromnymi  sukcesami -  zdobyli sześć złotych i trzy srebrne medale, ustanowili jeden rekord Europy w martwym ciągu oraz zdobyli cztery puchary w Open.

W dniu 29.11.2019 r. Prezes i jednocześnie trener Stowarzyszenia Pan Mariusz Rufkiewicz wspólnie z zawodnikami  przebywa na zawodach o Puchar Federacji XPC w Trójboju Siłowym  Świata w miejscowości Skorzec koło Siedlec. Podziękowania wraz z gratulacjami zostaną wręczone dla Stowarzyszenia na posiedzeniu Zarządu.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej