VII Dyktando o Pióro Starosty Drawskiego - video

  • Napisane przez  Agnieszka Brzeźniakiewicz
VII Dyktando o Pióro Starosty Drawskiego - video

W nowo odrestaurowanym teatrze - tak brzmiał tytuł tegorocznego dyktanda, które odbyło się 14 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.

Dyktando zorganizowane zostało z inicjatywy Starosty Drawskiego Stanisława Cybuli przy współudziale pracowników Wydziału Rozwoju i Promocji oraz Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego, a także Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim: Iwony Kucharskiej i Anny Ignacak..

W zmaganiach ortograficznych udział wzięła rekordowa liczba uczestników.. Uczestnicy dyktanda zostali przywitani przez Przewodniczącą Rady Powiatu Drawskiego –Urszulę Ptak oraz Wicestarostę Mariusza Nagórskiego. Nad prawidłowym przebiegiem dyktanda czuwało jury  w składzie: Przewodnicząca – Urszula Ptak oraz Członkowie: Dyrektor ZSP w Drawsku Pomorskim – Iwona Kucharska, Sekretarz Powiatu Drawskiego -Katarzyna Getka, Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu - Agnieszka Brzeźniakiewicz.

W tym roku tekst dyktanda opracowany został przez nauczycielkę języka polskiego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim Panią Marlenę Otłowską.

Tradycyjnie każdy uczestnik w podziękowaniu za udział od władz samorządowych powiatu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny słodki upominek, w tym roku była to czekolada. Dyktando zakończyło się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Wyniki dyktanda poznamy niebawem. Laureaci zostaną poinformowani telefoniczne o zwycięstwie.

 

 

Dodatkowe informacje

  • Przeczytaj jeszcze:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto