3 artykuły, które zainspirują was wiosną

  • Napisane przez  Artykuł zewnętrzny
3 artykuły, które zainspirują was wiosną

Wiosna to czas zmian. Jeśli jeszcze nie wiecie, co w swoim otoczeniu moglibyście zmienić, zainspirujcie się ciekawymi artykułami. Wybraliśmy dla was trzy teksty, które pokażą wam,jak efektywnie wykorzystać wiosenny przypływ energii.

  1. Jak odnowić fugi w łazience?
  2. Jak dobrać syfon do wanny?
  3. Długopisy Zenith – idealne na prezent

Pierwsze ciepłe dni oznaczają tylko jedno – nareszcie nadeszła wiosna. Czas, kiedy przyroda budzi się do życia działa na nas pobudzająco, a my mamy chęć i siłę, by wykonać zadania, z którymi zwlekaliśmy całą jesień i zimę. Warto tę energię wykorzystać z pożytkiem dla siebie i bliskich – na przykład wykonując prace domowe. W każdym mieszkaniu na pewno jest wiele do zrobienia. By ułatwić wam zadanie, przygotowaliśmy przegląd trzech artykułów, które zainspirują was do wiosennych zmian. Teksty nie są długie, więc bez problemu przeczytacie je na przykład do popołudniowej kawy.

Jak odnowić fugi w łazience?

Pleśń, kurz, kosmetyki do makijażu – to tylko niektóre z czynników, które mogą przyczynić się do zabrudzenia fug między płytkami. Utrzymanie ich w czystości to kwestia nie tylko estetyki – te przestrzenie stwarzają idealne warunki do rozwoju chorobotwórczych drobnoustrojów takich jak grzyby czy bakterie. Jak poradzić sobie z tym zadaniem? Porady, dzięki którym czyszczenie przestrzeni między kafelkami będzie łatwe i szybkie, znajdziecie w artykule Jak odnowić fugi na portalu projektujdom.pl.

Jak dobrać syfon do wanny?

Wiosna to idealny czas na remont – na przykład w łazience. O ile wybór samej wanny nie powinien sprawić wam dużych problemów – wystarczy, że będziecie kierować się wymiarami łazienki oraz waszymi gustami – to dobór odpowiedniego syfonu może już dla niektórych okazać się sporym problemem. By nie popełnić błędów, niezbędna będzie fachowa wiedza, którą nie każdy posiada. Każdy może jednak przeczytać artykuł Jak dobrać syfon do wanny w serwisie twojdom24.pl.

Długopisy Zenith – idealne na prezent

Cieplejsze powietrze, coraz więcej zieleni i dłuższe dni – wiosna to idealny czas na organizację plenerowych spotkań. Z dobrych warunków korzystamy naprawdę chętnie, często spotykając się ze znajomymi i rodziną. Na imprezę nie warto jednak przychodzić z pustymi rękoma. Prezent dla gospodarza przyjęcia – zwłaszcza, jeśli te organizowane jest z okazji jego urodzin, imienin lub ważnej rocznicy – na pewno będzie mile widziany. Dobrym pomysłem okażą się długopisy Zenith – kultowe dla wielu Polaków przedmioty. Więcej na ich temat dowiecie się z poświęconego im artykułu, który ukazał się na portalu budowadom.pl.

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto