Waldemar Włodarczyk – o swoich planach w przypadku zwycięstwa w wyborach w Złocieńcu

  • Napisane przez  DSI
Waldemar Włodarczyk – o swoich planach w przypadku zwycięstwa w wyborach w Złocieńcu

Na naszą skrzynkę kandydat na Burmistrza Złocieńca Waldemar Włodarczyk przesłał informację dotyczącą tego jakie ma plany do realizacji w przypadku, gdy mieszkańcy gminy uznają, że to on powinien rządzić w Złocieńcu. Cytujemy"

"Wiele jest pilnych spraw, które trzeba w mieście uporządkować.
Należy przywrócić Trybunę Obywatelską, Radę Seniorów, Radę Sportu i Kultury, wznowić działania Młodzieżowej Rady. Budownictwo mieszkaniowe –wydano ostatnio na ten cel duże środki finansowe nie pozyskując przy tym nowych lokali.
Segregacja odpadów komunalnych - obniżono wskaźnik segregacji, co skutkuje wysokimi opłatami.
Niewłaściwe rozwiązanie sieci szkół, wsteczny bieg w turystyce, brak współpracy z samorządami i mieszkańcami. Trzeba zaangażować środki zewnętrzne na inwestycje i poprawę estetyki miasta. I wreszcie – pozyskać inwestorów poprzez choćby realną politykę podatkową, której zaniechano.


Jest wiele problemów do rozwiązania na dziś. Obserwując to, co się dzieje w naszym mieście można odnieść wrażenie, że zostało one pozostawione samo sobie. Miasto i Gmina musi stać się atrakcyjniejsze turystycznie. Mamy potencjał, który trzeba wskrzesić. Ważne są potrzeby mieszkańców – ich realizacja a nie obietnice bez pokrycia. Trzeba tez wyjaśnić jedno, że nie zawsze pieniądz jest ważny i jego ilość na koncie gminy, ale zaangażowanie w pozyskanie środków z UE oraz rozwój poprzez tworzenie miejsc pracy i warunków dla inwestorów.

Swoją kandydaturą na burmistrza, zgłaszam gotowość, by zrobić dla naszej gminy najwięcej jak tylko można. Współpraca ze wszystkimi, dla których Złocieniec to coś więcej niż tylko nazwa na mapie, to dla mnie priorytet. W poprzednich latach, jak i obecnie staram się udowadniać, że nie mam uprzedzeń do nikogo. Potrafię i chcę współpracować z każdym, kto swoim doświadczeniem i potencjałem, może coś dla naszego miasta wnieść i zrobić coś dla innych."

Tani Kurier od 2009 roku - to już ponad 10 lat razem wysyłamy przesyłki online ! 

Dodatkowe informacje

  • ISSUU:
    Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto