Szukasz akcesoriów do współczesnej łazienki? Zobacz nasze inspiracje

  • Napisane przez  sklepforb.pl
Szukasz akcesoriów do współczesnej łazienki? Zobacz nasze inspiracje

Nowoczesne projekty łazienek oscylują wokół neutralnych barw. Architekci wnętrz chętnie sięgają po biele, szarości, czasem brązy. Na tym jednak trendy w projektowaniu współczesnych łazienek się nie kończą. W tym sezonie pojawiają się także kolorowe akcenty. Zobaczcie, w jakie dodatki warto się wyposażyć, aby móc się cieszyć świeżą i designerską łazienką.

 

Kolorowe baterie łazienkowe – miłe urozmaicenie klasycznej łazienki

Współcześnie inwestorzy decydują się zazwyczaj na łazienki utrzymane w neutralnych odcieniach. Miłym do nich dodatkiem może być kolorowa i nietuzinkowa bateria łazienkowa w wyrazistych kolorach. Modne baterie łazienkowe, zarówno umywalkowe, jak i wannowe w pełnej gamie kolorystycznej można znaleźć w sklepie https://sklepforb.pl/76-baterie-kolorowe.

 

Drewniane i bambusowe dodatki - kubki, kosze na bieliznę i inne

Projektanci łazienek w 2018 roku stawiają na naturalne akcenty, które nawiązują się przyrodniczych motywów. Zamiłowanie do natury przejawia się m.in. w dodatkach pod postacią kubków, koszy na pranie czy łazienkowych śmietników wykonanych z drewna lub bambusu. Przytulne i ciepłe akcenty sprawiają, że w takiej łazience aż chce się przebywać.

 

Marmurowe akcenty - elegancja w każdym domu

Wiosna 2018 roku sprzyja deseniom naśladującym marmur. Bogatsi inwestorzy mogą sięgnąć po prawdziwy surowiec, który prezentuje się bardzo dumnie i elegancko. Osoby o skromniejszym budżecie mogą się zaś zadowolić jego wierną imitacją, która prezentuje się równie ładnie. Motyw marmuru może w nowoczesnej łazience pojawić się na przykład pod postacią umywalkowego blatu lub płytek ze specyficznym żyłkowym wzorem.

 

Turkus, zieleń, karmin - wyraziste kolory jako detale

Choć współczesne łazienki stanowią raczej przestrzenie z dominacją bieli i szarości, w tym roku są wzbogacone o kolorowe detale, takie jak ręczniki, dywaniki czy kubki. Wśród modnych barw pojawiają się nasycone turkusy, wyraziste czerwienie i energetyczne zielenie.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto