Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Amatorzy grali w siatkówkę. Poziom był wysoki

  • Napisane przez  Małgorzata Piłatowska

W sobotę (17 marca) w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Drawsku Pomorskim odbył się Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Drawska Pomorskiego. W zmaganiach udział wzięło 6 drużyn. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej znalazły się zespoły o nazwach: Drim Team Roman, Reklama EMEN i All Star, w drugiej Emeryci Siatkarze, Ekipa Somsiadów i UKS Olimpijczyk. Spotkania w grupach odbywały się systemem „każdy z każdym”, mecze toczyły się do dwóch wygranych setów (set do 25 punktów). Po zakończeniu rozgrywek w grupach mecz o piąte miejsce rozegrały drużyny UKS Olimpijczyk Drawsko Pomorskie i All Star (0:2).


W półfinałach zmierzyli się ze sobą Drim Team Roman z Ekipom Somsiadów (2:0), w drugim półfinale Reklama EMEN i Emeryci Siatkarze (0:2).
W spotkaniu o III miejsce spotkały się drużyny Ekipa Somsiadów i Reklama EMEN (2:0).
Mecz finałowy rozgrywany był pomiędzy drużynami Emeryci Siatkarze i Drim Team Roman (1:2).
Sędziami turnieju byli Michał Kulpa, Mariusz i Jarosław Łaszczewscy. Opiekę medyczną zabezpieczał Marek Hejłasz.
Zwycięska drużyna otrzymała puchar, natomiast trzy najlepsze drużyny pamiątkowe medale. Nagrody ufundowane zostały przez gminę Drawsko Pomorskie.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej