Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Uczniowie walczyli z żołnierzami na wiedzę i sport

  • Napisane przez  Anna Kozera

6 lutego na zakończenie współpracy z obecnie przebywającym kontyngentem żołnierzy kanadyjskich odbył się w drawskim gimnazjum Turniej Polsko - Kanadyjski. Składał się on z 2 części: wiedza i sport. 

Część 1 zakończyła się remisem

3 osobowe drużyny: żołnierska i uczniowska odpowiadały na pytania z różnych dziedzin związanych z Polską (żołnierze kanadyjscy) i Kanadą (uczniowie). Całość była prowadzona w języku angielskim przez jedną z uczennic z klasy z rozszerzonym językiem angielskim. Świetna zabawa w duchu rywalizacji pozwoliła zarówno uczestnikom quizu, jak i kibicom fantastycznie spędzić czas poznając swoje kultury.

Część druga - sportowa - to rozgrywki m.in. hokejowe na hali sportowej. Drużyny w duchu fair play rywalizowały ze sobą przy dopingu fantastycznej publiczności.

Zwieńczeniem tego dnia było podziękowanie Dyrektor Szkoły Małgorzaty Zawiły, która wyraziła wdzięczność wszystkim żołnierzom. Następnie był czas na wiele wspólnych zdjęć, rozmów i życzliwości.

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej