Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nurkowie czyścili jezioro Drawsko w Czaplinku

  • Napisane przez  Katarzyna Kibitlewska

9 lipca w Czaplinku odbyło się czyszczenie dna jeziora przez Klub Płetwonurków Mares z Koszalina. W ramach tego spotkania płetwonurkowie czyścili dno jeziora Drawsko w strefie przybrzeżnej przy Ośrodku Sportów Wodnych. W akcji brało udział 19 płetwonurków, którzy wyposażeni zostali w worki do zbierania nieczystości.

Podczas, gdy coraz więcej opon i butelek z dna jeziora wyciąganych było na brzeg, w świetlicy OSW odbył się konkurs ekologiczny dla młodzieży, która uczestniczyła w imprezie. W trzyetapowym konkursie wzięło udział 29 uczestników w wieku od 11 do 17 lat. Każdy uczestnik sobotnich Spotkań Ekologicznych Płetwonurków otrzymał od Klubu Mares koszulkę oraz smycz, natomiast zwycięzcy konkursu wyróżnieni zostali nagrodami sportowymi. Jednak najcenniejszym rezultatem udziału w akcji było z pewnością podniesienie świadomości ekologicznej jej uczestników.

 

Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej