Zagraniczne praktyki we Włoszech

  • Napisane przez  Inf. Star. Powiatowe
Zagraniczne praktyki we Włoszech

W dniach 18-21.03.2016 r. pierwsza grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych – Technikum Turystycznego w Czaplinku odbyła wyjazd szkoleniowy do Rzymu w ramach projektu edukacyjnego „Pilot wycieczek”.

Uczniowie mieli możliwość nie tylko uczestniczyć w pracy pilota, zapoznać się z jego obowiązkami, rozwiązywać trudności podczas trasy, ale również zobaczyli i zwiedzili  Wieczne Miasto, które na długo zagości w ich pamięci. Serdeczne podziękowania kierujemy do firmy ROMA BUS, która umożliwiła uczniom odbycie wyjazdu szkoleniowego oraz za wsparcie, pomoc i wyjątkową troskę.

W dniach 1-4.04.2016 br kolejna grupa uczniów wyjedzie do Florencji. Wyjazd szkoleniowy został zorganizowany dzięki wsparciu wielu osób a przede wszystkim dzięki pomocy firmy Roma Bus ze Złocieńca. Celem praktyk zagranicznych jest możliwość uczestnictwa w  wycieczce do Włoch i wcielenie się w rolę asystenta pilota wycieczek. Każdy z uczniów będzie odbywał praktykę w postaci wykonania różnych zadań pilota na trasie przejazdu.  Dodatkowym atutem tej wyprawy jest możliwość pobytu w pięknym miejscu: FLORENCJI, stolicy Toskanii. Trzymamy kciuki za powodzenie i życzymy uczniom wielu wrażeń i przygód.

Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto