KS Iras Czaplinek na turnieju im. Stanisława Figasa i BŁĘKITNI CUP 2016

• Napisał

Dobrze spisały się zespoły podczas ostatnich turniejów w Koszalinie i we Wronkach.

Na turnieju im. Stanisława Figasa w Koszalinie po przejściu bez żadnej porażki przez eliminacje i półfinały młodzi piłkarze dotarli do finałów. W finałach poszczęściło się zawodnikom w kategorii starszych. Zwycięzcami zostały zespoły AP Kotwica Kołobrzeg (kategoria Młodszych) i UKS Iras Czaplinek (kat. Starszych). W kategorii Starszych najlepszym zawodnikiem został uznany Mateusz Wróblewski (Sianowska Akademia Sportu), bramkarzem Jakub Krzemień (Iras), a królem strzelców został zdobywca 12 goli Dawid Bałdyga (Iras).

• UKS Iras Czaplinek – AP Technik Świdwin 0:1,
  • AP Kotwica Kołobrzeg – AP Technik Świdwin 2:0.
  • 1. AP Kotwica     2   4   2-0
  • 2. AP Technik      2   3   1-2
  • 3. UKS Iras            2   1   0-1

Również zawodnicy IRAS Czaplinek rocznika 2003 wzięli udział w halowym turnieju piłkarskim BŁĘKITNI CUP 2016, który odbył się we Wronkach. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów, podzielonych na dwie grupy. Rozgrywki grupowe odbywały się systemem "każdy z każdym". Kolejnym etapem były rozgrywki w Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Do Ligi Mistrzów trafiły drużyny zajmujące dwa pierwsze miejsca, natomiast do Ligi Europy pozostałe....