Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Seniorzy bawili się podczas Powiatowego Dnia Seniora - zdjęcia

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

To już czwarty raz jak w powiecie drawskim zorganizowano Powiatowy Dzień Seniora. W tym roku uroczystość i zabawa zorganizowana została w Wierzchowie, a organizatorami byli: Starostwo Powiatowe, gmina Wierzchowo oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wierzchowie.

W piątkowe późne popołudnie,  do Wierzchowa przy 19 listopada do Wierzchowa przyjechali seniorzy z całego powiatu. Byli również przedstawiciele kół i stowarzyszeń seniorskich.

Uroczystość rozpoczęła się piosenką w wykonaniu Bartka Michalczyka, później było powitanie i życzenia złożone przez władze powiatowe. To jednak był dopiero początek. Dla seniorów przygotowano wesołe i integracyjne zabawy, które prowadziła Wioleta Szczecińska.

Dla najaktywniejszych seniorów, których nominowali sami seniorzy, wręczono odznaki Aktywny Senior Powiatu Drawskiego.


W dalszej część był również pokaz mody z przymrużeniem oka przygotowany najstarszych mieszkańców powiatu.

Później przyszedł czas na kolejne animację i zabawę przy piosenkach śpiewanych przez wokalistę Bartka Michalczyka. Wójt gminy Wierzchowo podczas przemówienia oficjalnie zaproponował, aby kolejne wydarzenie z udziałem seniorów również zorganizować w Wierzchowie. 

Z tego wydarzenia przygotowujemy relację filmową.

Fotorelacja

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej