Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Ktoś nagrał jak spływa po przepławce. Prof. Czerniawski ostro o takim działaniu

  • Napisane przez  DSI
Ktoś nagrał jak spływa po przepławce. Prof. Czerniawski ostro o takim działaniu

W sieci w serwisie Youtube pojawił się film, na którymś ktoś spływa kajakiem po przeprawce dla ryb. Wywołało to ostrą reakcje Roberta Czerniawskiego z Instytutu Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego zaangażowanego w ochronę rzeki Drawy i jezior na Pojezierzu Drawskim.

Na filmie widzimy jak osoba w niebieskim kajaku w przepławce na Głęboczku w gminie Czaplinek przedziera się kajakiem przez przepławkę, która ma zadanie umożliwić rybą migrację. Całe zdarzenie jest nagrywane przez kajakarza oraz przy sporej widowni innych kajakarzy. Naukowiec wprost mówi, że takie działanie jest nielegalne. Specjalista film pokazał również na naszej grupie internautów.

Inaczej tego kogoś nazwać nie można. Idiotyzm!!!! Ktoś spływa kajakiem po wąskiej przepławce dla ryb i jeszcze tym się publicznie chwali. Może nie wie, ze to jest nielegalne. To przepławka na górnej Drawie, w całości w postaci wąskiego potoku, bez komór i przegród. Jedyna taka mi znana w Polsce. Łatwo ją zniszczyć – skomentował naukowiec.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

       https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/

Zostań promotorem

Więcej