Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Nowy chodnik i kanalizacja dla mieszkańców miejscowości Dołgie

  • Napisane przez  Agata Szydłowska
Nowy chodnik i kanalizacja dla mieszkańców miejscowości Dołgie

Na terenie miejscowości Dołgie 25 listopada odbyły się dwa odbiory techniczne robót, które oznaczają zakończenie robót.

Pierwszy odbiór dotyczył „Budowy chodnika w miejscowości Dołgie w ciągu drogi powiatowej nr 1956Z”.  Komisja w skład której wchodzili przedstawiciele Zarządu Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim, przedstawiciel Gminy Drawsko Pomorskie oraz wykonawca firma Usługi Brukarskie Wojciech Kowalski odebrała roboty chodnikowe. Inwestycja polegała na budowie chodnika wraz z wjazdami do posesji na odcinku 330 m.
Koszt robót wyniósł 188.570,41 zł, a inwestycja została wspólnie sfinansowana przez Powiat Drawski  oraz Gminę Drawsko Pomorskie (50/50).
 
Drugi odbiór techniczny dotyczył „Budowy sieci kanalizacji deszczowej w miejscowości Dołgie”. To zadanie zostało wykonane przez firmę „BUDRO” Prywatne Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego z Drawska Pomorskiego. Inwestycja polegała wykonaniu odcinka kanalizacji deszczowej od istniejącego wpustu ulicznego znajdującego się na drodze powiatowej nr 1956Z, poprzez zabudowę separatora substancji ropopochodnych, aż do wprowadzenia wód deszczowych do jez. Kamień.
Koszt tej inwestycji wyniósł 84.947,60 zł i został w całości sfinansowany przez Powiat Drawski.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej