Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Policjanci odnaleźli kobietę, która zgubiła znaczną ilość pieniędzy w Drawsku Pomorskim

  • Napisane przez  mł. asp. Karolina Żych
Policjanci odnaleźli kobietę, która zgubiła znaczną ilość pieniędzy w Drawsku Pomorskim

Dobry uczynek mieszkanki Drawska Pomorskiego i natychmiastowe działanie policjantów doprowadziły do odnalezienia kobiety, która zgubiła znaczną ilość pieniędzy.

Rano do drawskiej komendy zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że w pobliżu jednego z marketów znalazła zwinięte w woreczku pieniądze w kwocie 1500 zł. Policjanci zabezpieczyli znalezioną gotówkę i udali się do sklepu, w celu rozpytania obsługi i przejrzenia monitoringu.
Na nagraniu funkcjonariusze ujawnili moment zagubienia przez starszą kobietę woreczka z pieniędzmi. Mundurowi znając wizerunek kobiety udali się w patrol po terenie miasta. W pewnym momencie na ulicy Stanisławskiego policjanci rozpoznali kobietę, którą widzieli na nagraniu. 66 – letnia kobieta w rozmowie opowiedziała, że właśnie szukała wszędzie zagubionych pieniędzy i wskazała, gdzie mogła je zagubić i jaka była ich dokładna kwota. Policjanci zwrócili właścicielce pieniądze i poinformowali uczciwą znalazczynię o szczęśliwym zakończeniu sprawy.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej