Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Finał projektu „TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ”. Pozytywnych emocji i energii nie zabrakło

  • Napisane przez  DSI
Fot. Aneta Olszacka Fot. Aneta Olszacka

To była niewątpliwa okazja przenieść swoje zdjęcie sprzed lat do czasów dzisiejszych. Nieformalna grupa „APARATKI” wymyśliła ciekawy projekt, w którym dawne zdjęcia osób, które zgłosiły chęć udziału przeniesiono do czasów obecnych.

Podczas realizacji projektu powstała seria 20 dyptyków przedstawiających sąsiadujące ze sobą fotografie tej samej osoby, bądź osób w identycznej pozie, w tym samym, bądź podobnym miejscu, lecz po upływie wielu lat. Dzięki temu uczestnicy w trakcie finału mogli zobaczyć jak poddajemy się upływowi czasu, a przeszłość każdego zyskała trochę inny wymiar. Finał miał miejsce 12 października miał miejsce finał projektu „TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ” w Pałacu w Kaliszu Pomorskim.

Drodzy Państwo dziękujemy! Za Wasz udział w nim, pomoc w jego realizacji i wczorajszą obecność na wernisażu. Był to dla nas niezwykle intensywny czas. Zabrał mnóstwo energii, ale oddał jej dwa albo i trzy razy więcej. Otrzymałyśmy wczoraj tyle pozytywnych słów, emocji, uścisków… Do dziś są one z nami i zostaną pewnie jeszcze na baaaaardzo długo. Fajnie było pobyć razem, powspominać, posłuchać muzyki i powzruszać wspólnie. Bezcenne chwile. Oby trafiały się nam wszystkim jak najczęściej. Kochani uczestnicy jeszcze raz gratulujemy odwagi i cieszymy się, że tak chętnie daliście się zaprosić do wcale niełatwej wspólnej zabawy – podsumowała Aneta Olszacka, koordynator projektu

W trakcie wernisażu przygotowano poczęstunek, a swój koncert dali również Małgosia i Bartek Michaczykowie. Były też słodka niespodzianka od Ani Mielec z Gospody i Przyjaciół.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "Dom Kultury+-Inicjatywy Lokalne 2021"  (Narodowe Centrum Kultury)

Finał projektu „TACY BYLIŚMY JESZCZE WCZORAJ”. Pozytywnych emocji i energii nie zabrakło

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej