Drawska gra "Dziennikarz Szpieg" cieszy się popularnością. W weekend zagrało w nią kilkadziesiąt osób

 • Napisane przez  DSI
Drawska gra "Dziennikarz Szpieg" cieszy się popularnością. W weekend zagrało w nią kilkadziesiąt osób

W miniony weekend w grę stworzoną przez młodzież podczas warsztatów organizowanych przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim i Good Games zagrało kilkadziesiąt osób. Są już wyniki mobilnej rywalizacji.

Gracze mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o książce Janusza Korczak „Król Maciuś Pierwszy” uczestnicząc w mobilnej grze. Sama gra powstała podczas zdalnych warsztatów projektowania gier na podstawie literatury organizowanych we wcześniejszym terminie.

W ramach rozgrywki gracze musieli odpowiadać na pytania i rozwiązywać wiele zagadek wcielając się w rolę niestrudzonego dziennikarza, którego zadaniem było odnalezienie króla Maciusia uwięzionego przed podstępnego wichrzyciela. Rozgrywka odbywała się w określonych ramach czasowych, tj. od godz. 10:00 w piątek do godz. 18:00 w niedzielę.

Najlepszą znajomością powieści Korczaka wykazali się uczestnicy:

 • SylwiaT
 • Justyna
 • Jan
 • Lena
 • Jakubson

Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w grze, a zwycięzcom gratulujemy znajomości powieści – informuje Daniel Puchalski, administrator projektu z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Zadanie realizowane w ramach projektu „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Grę „Dziennikarz Szpieg” udostępniamy na platformie Action Track na urządzenia mobilne. Można w nią zagrać poza konkursem również teraz. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i zeskanować kod QR – zachęca Jolanta Pluto-Prądzyńska Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim.

Aby zagrać

 1. Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację ActionTrack
 2. Pobierz grę za pomocą kodu QR
 3. Podaj swój pseudonim, aby wejść do gry
 4. Dalsze wskazówki znajdziesz na ekranie
W miniony weekend w grę stworzoną przez młodzież podczas warsztatów organizowanych przez Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim i Good Games zagrało kilkadziesiąt osób. Są już wyniki mobilnej rywalizacji. Gracze mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o książce Janusza Korczak „Król Maciuś Pierwszy” uczestnicząc w mobilnej grze. Sama gra powstała podczas zdalnych warsztatów projektowania gier na podstawie literatury organizowanych we wcześniejszym terminie. W ramach rozgrywki gracze musieli odpowiadać na pytania i rozwiązywać wiele zagadek wcielając się w rolę niestrudzonego dziennikarza, którego zadaniem było odnalezienie króla Maciusia uwięzionego przed podstępnego wichrzyciela. Rozgrywka odbywała się w określonych ramach czasowych, tj. od godz. 10:00 w piątek do godz. 18:00 w niedzielę. Najlepszą znajomością powieści Korczaka wykazali się uczestnicy: •	SylwiaT •	Justyna •	Jan •	Lena •	Jakubson Ze zwycięzcami skontaktujemy się w celu uzgodnienia sposobu odbioru nagród. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w grze, a zwycięzcom gratulujemy znajomości powieści – informuje Daniel Puchalski, administrator projektu z Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim. Zadanie realizowane w ramach projektu „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Grę „Dziennikarz Szpieg” udostępniamy na platformie Action Track na urządzenia mobilne. Można w nią zagrać poza konkursem również teraz. Wystarczy zainstalować bezpłatną aplikację i zeskanować kod QR – zachęca Jolanta Pluto-Prądzyńska Dyrektor Ośrodka Kultury w Drawsku Pomorskim. Aby zagrać (i wygrać nagrody:) 1. Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację ActionTrack 2. Pobierz grę za pomocą kodu QR 3. Podaj swój pseudonim, aby wejść do gry 4. Dalsze wskazówki znajdziesz na ekranie Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=yazLLH7xSzE Zadanie realizowane w ramach projektu „Wkręceni w czytanie” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

 

Dodatkowe informacje

 • Przeczytaj jeszcze:
  Intermarche Drawsko
Powrót na górę

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej

Moje konto