Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Zamknięte placówki wsparcia i kluby dla seniorów.

  • Napisane przez  DSI. ZUW
Obraz coombesy z Pixabay Obraz coombesy z Pixabay

Decyzją wojewody zachodniopomorskiego Tomasza Hinca od jutra zawieszona zostaje działalność placówek wsparcia dziennego, dziennych domów i klubów Seniora, środowiskowych domów samopomocy i warsztatów terapii zajęciowej.

Zajęcia zawieszone będą także w centrach integracji społecznej i klubach integracji społecznej na terenie województwa.

Decyzja powstania oddziału w Drawsku Potwierdzona przez Wojewodę Zachodniopomorskiego

Są również kolejne wczorajsze decyzje wojewody w oparciu o ustawę z 2 marca 2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 dotyczą dalszego zwiększania łóżek szpitalnych dla pacjentów koronawirusowych.

Szpital w Koszalinie ma zwiększyć liczbę łóżek do 34, szpital w Drawsku – do 20, a w szpitalu w Gryficach mają powstać dodatkowo dwa łóżka do intensywnej terapii dla pacjentów z COVID-19. W 109 szpitalu wojskowym w Szczecinie dla pacjentów covidowych ma powstać 127 łóżek, a w szpitalu powiatowym w Pyrzycach – 20. Decyzje obowiązują szpitale od piątku.- informuje ZUW

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej