Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Byliśmy na planie zdjęciowym "Selfie po polsku"

  • Napisane przez  DSI
Fot. Adam Cygan Fot. Adam Cygan

"Selfie po polsku". Hotel Lubie Resort w Gudowie posłużył za scenerię do serialu z kuszącymi aktorkami w rolach głównych. To serial utrzymany w stylistyce tzw. mockumentary czyli pseudo dokumentu.

 „Selfie po Polsku” to pierwszy polski serial mockumentary w reżyserii Mariusza Pujszo - autora filmu „Polisz kicz projekt”. Sam serial opowiada o trójce przyjaciół, którzy chcąc się wzbogacić postanawiają zarobić na produkcji filmu. Serial w komediowy sposób wyśmiewa kulisy produkcji filmu, a żarty wydają się należeć do niższej klasy humoru.

W Gudowie zdjęcia realizowane były zarówno pięknym plenerze nad jeziorem Lubie w Gudowie jak i w hotelu. Wcześniej przeprowadzony został casting, dlatego też w serialu będzie można zobaczyć statystów z okolicznych miejscowości.

Zgodziliśmy się i zaprosiliśmy producentów filmu do naszego hotelu, gdyż zależy nam na promocji walorów Gudowa i pięknych okolic. To również dużo mówi o nas jako otwartym na ciekawe projekty środowisku – podkreśla właściciel hotelu, w którym kręcono zdjęcia.

Aktorzy występujący w serialu to w większości amatorzy, debiutanci wykonujący z realnym życiu najróżniejsze prace od sołtysa, przez dyrektora stacji telewizyjnej, po właścicieli poważnych firm, co dodaje całości tylko autentyczności. W rolach naiwnych dziewczyn z castingów pojawiają się znane influencerki i instagramerki.

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej