Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?   
ROZUMIEM

Strażacy bardzo się cieszą z wygranego projektu

  • Napisane przez  DSI
Strażacy bardzo się cieszą z wygranego projektu

Udało się! Ochotnicza Straż Pożarna w Nowym Worowie została wyróżniona w Programie Grantowym "BOSMAN dla regionu" organizowanym przez CARLSBERG POLSKA Sp. z o.o. – informują DSI szczęśliwi strażacy z OSP w Nowym Worowie.

Projekt jednostki pt. "Zakup łodzi ratowniczej dla OSP" znalazł się wśród 22 inicjatyw, które zyskały pozytywną opinię jury. Dzięki temu druhowie z Nowego Worowa otrzymali dofinansowanie w wysokości 50 tys. zł na zakup łodzi.

Będzie ona wykorzystywana m. in. do działań ratowniczych, prowadzenia ćwiczeń, szkoleń, pokazów, czy patrolowania linii brzegowej okolicznych akwenów wodnych.

Jak przekazali strażacy obecnie oczekują na podpisanie umowy, a następnie realizowane będą kolejne etapy pozyskania sprzętu. Planowany czas pozyskania łodzi przewidywany jest do końca października br.

Warto przypomnieć, że to kolejny duży zakup dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Worowie, po tym jak w pod koniec ubiegłego roku jednostka pozyskała fabrycznie nowy średni pojazd ratowniczo – gaśniczy marki VOLVO.

Strażacy bardzo się cieszą z wygranego projektu

Dodatkowe informacje

  • .:
Powrót na górę

Moje konto

Współpracujemy

           

Zostań promotorem

Więcej